Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3L - modul - 8 GB - DIMM 240-pin mycket lågt - 1600 MHz / PC3L-12800 - CL11 - 1.35 V - registrerad - ECC - för BladeCenter HS23 7875
Information
TillverkareIBM
Artnr
46W0708
EAN
0883436337502
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 46W0708 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3L SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin mycket lågt |
| Hastighet | 1600 MHz (PC3L-12800) |
| Åtkomsttidstiming | CL11 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, Låg spänning, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HS23 7875 |
|