Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3L - modul - 8 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3-12800 - CL11 - 1.35 V - registrerad - ECC - för System x3500 M4 7383; x3650 M4 7915; x3650 M4 BD 5466; x3650 M4 HD 5460
Information
TillverkareIBM
Artnr
00D5044
EAN
0883436337373
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 00D5043 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3L SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin |
| Hastighet | 1600 MHz (PC3-12800) |
| Åtkomsttidstiming | CL11 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3500 M4 7383 Lenovo System x3650 M4 7915 Lenovo System x3650 M4 BD 5466 Lenovo System x3650 M4 HD 5460 |
|