Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3L - modul - 8 GB - DIMM 240-pin - 1066 MHz / PC3L-8500 - CL7 - 1.35 V - registrerad - ECC - för System x3530 M4 7160; x3690 X5 7147; x3850 X5 7143, 7145; x3950 X5 7143
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y1399
EAN
0883436083034
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 49Y1399 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3L SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin |
| Hastighet | 1066 MHz (PC3L-8500) |
| Åtkomsttidstiming | CL7 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Fyra rader, Låg spänning, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3530 M4 7160 Lenovo System x3690 X5 7147 Lenovo System x3850 X5 7143, 7145 Lenovo System x3950 X5 7143 |
|