Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3L - modul - 4 GB - DIMM 240-pin låg - 1600 MHz / PC3L-12800 - CL11 - 1.35 V - ej buffrad - ECC - för System x3100 M5 5457; x3250 M5 5458; x3300 M4 7382
Information
TillverkareIBM
Artnr
00D5012
EAN
0883436337298
| Allmänt |
| Kapacitet | 4 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 00D5014 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3L SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin låg |
| Hastighet | 1600 MHz (PC3L-12800) |
| Åtkomsttidstiming | CL11 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, ej buffrad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3100 M5 5457 Lenovo System x3250 M5 5458 Lenovo System x3300 M4 7382 |
|