Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3L - modul - 16 GB - DIMM 240-pin mycket lågt - 1333 MHz / PC3L-10600 - CL9 - 1.35 V - registrerad - ECC - för BladeCenter HS23 7875
Information
TillverkareIBM
Artnr
46C0599
EAN
0883436099769
| Allmänt |
| Kapacitet | 16 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | Lenovo 46C0599 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3L SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin mycket lågt |
| Hastighet | 1333 MHz (PC3L-10600) |
| Åtkomsttidstiming | CL9 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, Låg spänning, registrerad |
| Chips-organisering | X4 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HS23 7875 |
|