Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 8 GB - DIMM 240-pin mycket lågt - 1333 MHz / PC3-10600 - CL7 - 1.35 V - registrerad - ECC - för BladeCenter HX5 7872, 7873
Information
TillverkareIBM
Artnr
46C0570
EAN
0883436082266
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 46C0570 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin mycket lågt |
| Hastighet | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Åtkomsttidstiming | CL7 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Fyra rader, Låg spänning, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HX5 7872, 7873 |
|