Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 8 GB - DIMM 240-pin mycket lågt - 1600 MHz / PC3-12800 - CL11 - 1.5 V - registrerad - ECC - för BladeCenter HS23 7875; HS23E 8038
Information
TillverkareIBM
Artnr
00D4993
EAN
0883436276023
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin mycket lågt |
| Hastighet | 1600 MHz (PC3-12800) |
| Åtkomsttidstiming | CL11 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.5 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HS23 7875 Lenovo BladeCenter HS23E 8038 |
|