Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 8 GB - DIMM 240-pin - 1333 MHz / PC3-10600 - CL9 - 1.5 V - ej buffrad - ECC - för System x3100 M4 2582; x3250 M4 2583
Information
TillverkareIBM
Artnr
90Y3165
EAN
0883436119030
| Allmänt |
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin |
| Hastighet | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Åtkomsttidstiming | CL9 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, ej buffrad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.5 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3100 M4 2582 Lenovo System x3250 M4 2583 |
|