Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 32 GB - LRDIMM 240-stift - 1866 MHz / PC3-14900 - CL13 - 1.5 V - Load-Reduced - ECC - för System x3550 M4 7914; x3650 M4 7915; x3650 M4 BD 5466; x3650 M4 HD 5460
Information
TillverkareIBM
Artnr
46W0761
EAN
0883436407632
| Allmänt |
| Kapacitet | 32 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 46W0761 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | LRDIMM 240-stift |
| Hastighet | 1866 MHz (PC3-14900) |
| Åtkomsttidstiming | CL13 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Fyra rader, Load-Reduced |
| Chips-organisering | X4 |
| Spänning | 1.5 V |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3550 M4 7914 Lenovo System x3650 M4 7915 Lenovo System x3650 M4 BD 5466 Lenovo System x3650 M4 HD 5460 |
|