Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 32 GB - DIMM 240-pin låg - 1066 MHz / PC3-8500 - CL7 - 1.35 V - registrerad - ECC - för System x3690 X5 7147, 7148; x3850 X5 7143; x3950 X5 7143, 7145
Information
TillverkareIBM
Artnr
90Y3101
EAN
0883436143431
| Allmänt |
| Kapacitet | 32 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 90Y3101 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin låg |
| Hastighet | 1066 MHz (PC3-8500) |
| Åtkomsttidstiming | CL7 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Fyra rader, Låg spänning, registrerad |
| Chips-organisering | X4 |
| Spänning | 1.35 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3690 X5 7147, 7148 Lenovo System x3850 X5 7143 Lenovo System x3950 X5 7143, 7145 |
|