Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 16 GB - HCDIMM 240-pin - 1333 MHz / PC3-10600 - CL9 - 1.5 V - registrerad - ECC - för System x3650 M4 7915
Information
TillverkareIBM
Artnr
00D4964
EAN
0883436229388
| Allmänt |
| Kapacitet | 16 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 00D4964 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | HCDIMM 240-pin |
| Hastighet | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Åtkomsttidstiming | CL9 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | HyperCloud DIMM (HCDIMM), registrerad |
| Spänning | 1.5 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - HCDIMM 240-pin |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | 1 års garanti |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3650 M4 7915 |
|