Hem : Produkter : Minnen : RAM : IBM
Lenovo - DDR3 - modul - 16 GB - DIMM 240-pin mycket lågt - 1866 MHz / PC3-14900 - CL13 - 1.5 V - registrerad - ECC - för BladeCenter HS23 7875
Information
TillverkareIBM
Artnr
46W0712
EAN
0883436337519
| Allmänt |
| Kapacitet | 16 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | IBM 46W0712 |
| Minne |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR3 SDRAM |
| Formfaktor | DIMM 240-pin mycket lågt |
| Hastighet | 1866 MHz (PC3-14900) |
| Åtkomsttidstiming | CL13 |
| Data Integrity Check | ECC |
| Egenskaper | Dubbla rader, registrerad |
| Chips-organisering | X8 |
| Spänning | 1.5 V |
| Expansion/Anslutning |
| Kompatibla kortplatser | 1 x minne - DIMM 240-pin |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HS23 7875 |
|