Hem : Produkter : Komponenter : Processorer : Hewlett Packard Enterprise
AMD EPYC 9224 - 2.5 GHz - 24-core - för ProLiant DL325 Gen11, DL345 Gen11, DL385 Gen11
Information
TillverkareHewlett Packard Enterprise
Artnr
P58540-B21
EAN
0190017625003
| Allmänt |
| Produkttyp | Processor |
| Bredd | 29.74 cm |
| Djup | 1.25 cm |
| Höjd | 7.6 cm |
| Vikt | 610 g |
| Processor |
| Typ / Formfaktor | AMD EPYC 9224 |
| Antal kärnor | 24-core |
| Antal processorer | 1 |
| Klockfrekvens | 2.5 GHz |
| Max. turbohastighet | 3.7 GHz |
| Termisk avledningseffekt | 200 W |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | HPE ProLiant DL325 Gen11, DL345 Gen11, DL385 Gen11 |
|