Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 600 GB - inbyggd - 2.5" SFF - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - för BladeCenter HS21 8853; HS21 XM 7995; LS22 7901; LS42 7902
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y2022
EAN
0883436088930
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - inbyggd |
| Kapacitet | 600 GB |
| Formfaktor | 2.5" SFF |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Egenskaper | S.M.A.R.T. |
| Bredd | 7 cm |
| Djup | 10 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Vikt | 208 g |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Intern datafrekvens | 135 MBps |
| Genomsnittlig åtkomsttid | 3 ms |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" SFF |
| Diverse |
| Standarder som följs | CSA, UL, TUV, C-Tick, BSMI |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 10 °C |
| Max temperatur vid drift | 32 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 8 - 80% |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo BladeCenter HS21 8853 Lenovo BladeCenter HS21 XM 7995 Lenovo BladeCenter LS22 7901 Lenovo BladeCenter LS42 7902 |
|