Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 600 GB - hot-swap - 3.5" - SAS - 15000 rpm - Express Seller - för P/N: 4252K3G, 4252K6G, 7328K3G, 7328K9G, 7379KEG, 7379KFG, 7379KHG
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y3729
EAN
5051045044257
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 600 GB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 15000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Diverse |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | IBM Express Seller |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | P/N: 4252K3G, 4252K6G, 7328K3G, 7328K9G, 7379KEG, 7379KFG, 7379KHG |
|