Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" - SAS - 10000 rpm - för System Storage EXP2524 Express Storage Enclosure
Information
TillverkareIBM
Artnr
81Y9596
EAN
0883436114448
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 600 GB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System Storage EXP2524 Express Storage Enclosure |
|