Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 500 GB - hot-swap - 2.5" SFF Slim - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - Express Seller - för System x3300 M4 (2.5"); x3550 M4 (2.5"); x3650 M4 (2.5")
Information
TillverkareIBM
Artnr
81Y9844
EAN
5711045812194
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 500 GB |
| Formfaktor | 2.5" SFF Slim |
| Gränssnitt | SATA 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" SFF Slim |
| Diverse |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | IBM Express Seller |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3300 M4 (2.5") Lenovo System x3550 M4 (2.5") Lenovo System x3650 M4 (2.5") |
|