Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 2 TB - hot-swap - 3.5" - SAS - nearline - 7200 rpm - Express Seller - för System x3400 M3 (3.5"); x3500 M3 (3.5"); x3550 M3 (3.5"); x3620 M3; x3650 M3 (3.5")
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y1884
EAN
0883436077156
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap - nearline |
| Kapacitet | 2 TB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Diverse |
| Försäljningsprogram från tillverkaren | IBM Express Seller |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3400 M3 (3.5") Lenovo System x3500 M3 (3.5") Lenovo System x3550 M3 (3.5") Lenovo System x3620 M3 Lenovo System x3650 M3 (3.5") |
|