Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 2 TB - hot-swap - 3.5" - SAS - nearline - 7200 rpm - för System Storage EXP2512 Express Storage Enclosure
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y1902
EAN
0883436081269
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap - nearline |
| Kapacitet | 2 TB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System Storage EXP2512 Express Storage Enclosure |
|