Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo - Hårddisk - 1 TB - hot-swap - 2.5" - SAS - nearline - 7200 rpm - för System Storage EXP2524 Express Storage Enclosure
Information
TillverkareIBM
Artnr
81Y9952
EAN
0883436134897
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap - nearline |
| Kapacitet | 1 TB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System Storage EXP2524 Express Storage Enclosure |
|