Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo Gen3 - Hårddisk - 300 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - (CRU) - Tier 1 - för Flex System x240 M5 (2.5"); System x3850 X6 (2.5"); x3950 X6 (2.5")
Information
TillverkareIBM
Artnr
00AJ096
EAN
0883436501170
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 300 GB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Diverse |
| Typ av prissättning | Customer Replaceable Unit (CRU) - Tier 1 |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år - på platsen |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo Flex System x240 M5 (2.5") Lenovo System x3850 X6 (2.5") Lenovo System x3950 X6 (2.5") |
|