Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
Lenovo Gen2 - Hårddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" SFF - SAS 6Gb/s - 15000 rpm - för System x3500 M4 (2.5"); x3530 M4 (2.5"); x3690 X5 (2.5"); x3750 M4; x3850 X5; x3950 X5
Information
TillverkareIBM
Artnr
00AJ300
EAN
0883436473132
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 600 GB |
| Formfaktor | 2.5" SFF |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Bredd | 70 cm |
| Djup | 100.5 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 230 g |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 15000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" SFF |
| Diverse |
| Standarder som följs | CSA, UL, TUV, C-Tick, BSMI, EMI |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
| Miljöparametrar |
| Min temperatur vid drift | 5 °C |
| Max temperatur vid drift | 55 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 5 - 95 % (icke-kondenserande) |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | Lenovo System x3500 M4 (2.5") Lenovo System x3530 M4 (2.5") Lenovo System x3690 X5 (2.5") Lenovo System x3750 M4 (2.5") Lenovo System x3850 X5 (2.5") Lenovo System x3950 X5 (2.5") |
|