Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - krypterat - 300 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - Self-Encrypting Drive (SED) - för System Storage DS3524 Model C4A, EXP3524 Storage Expansion Unit
Information
TillverkareIBM
Artnr
49Y1952
EAN
0883436084093
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 300 GB |
| Maskinvarukryptering | Ja |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM System Storage DS3524 Model C4A, EXP3524 Storage Expansion Unit |
|