Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 900 GB - hot-swap - 3.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - för Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure, V3700 LFF Expansion Enclosure
Information
TillverkareIBM
Artnr
00AR112
EAN
0883436433105
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 900 GB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure, V3700 LFF Expansion Enclosure |
|