Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 900 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - för System Storage DS3524, EXP3524
Information
TillverkareIBM
Artnr
81Y9915
EAN
4053162262478
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 900 GB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Diverse |
| Standarder som följs | NEBS |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM System Storage DS3524 Model C4A, DS3524 Model C4T, EXP3524 Storage Expansion Unit Model E4A, EXP3524 Storage Expansion Unit Model E4T |
|