Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - för System Storage DS3512, DS3524, DS3950
Information
TillverkareIBM
Artnr
00W1160
EAN
0883436308663
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap |
| Kapacitet | 600 GB |
| Formfaktor | 2.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Egenskaper | T10 Protection Information (T10 PI) |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 10000 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 2.5" |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år - på platsen |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM System Storage DS3512 Model C2A, DS3524 Model C4A, DS3524 Model C4T, DS3950 Model 94, DS3950 Model 98 |
|