Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 4 TB - inbyggd - 3.5" - SAS 6Gb/s - nearline - 7200 rpm - för System Storage DS3512 Model C2A, DS3512 Model E2A
Information
TillverkareIBM
Artnr
00Y5148
EAN
0883436414562
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - inbyggd - nearline |
| Kapacitet | 4 TB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM System Storage DS3512 Model C2A, DS3512 Model E2A |
|