Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 3 TB - inbyggd - 3.5" - SAS 6Gb/s - nearline - 7200 rpm - för System Storage DS3512 Model C2A, EXP3512 Storage Expansion Unit Model E2A
Information
TillverkareIBM
Artnr
81Y9886
EAN
0883436125055
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - inbyggd - nearline |
| Kapacitet | 3 TB |
| Formfaktor | 3.5" |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 3.5" |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM System Storage DS3512 Model C2A, EXP3512 Storage Expansion Unit Model E2A |
|