Hem : Produkter : Hårddiskar & optiska enheter : Hårddiskar - internt : IBM
IBM - Hårddisk - 2 TB - hot-swap - 3.5" LFF - SAS 6Gb/s - nearline - 7200 rpm - för Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure
Information
TillverkareIBM
Artnr
00Y2471
EAN
0883436294737
| Allmänt |
| Typ av enhet | Hårddisk - hot-swap - nearline |
| Kapacitet | 2 TB |
| Formfaktor | 3.5" LFF |
| Gränssnitt | SAS 6Gb/s |
| Prestanda |
| Hårddiskens överföringshastighet | 600 MBps (extern) |
| Spindelhastighet | 7200 rpm |
| Expansion och anslutningar |
| Gränssnitt | 1 x SAS 6Gb/s |
| Kompatibelt fack | 3.5" LFF |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
| Kompatibilitetsinformation |
| Designat för | IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure |
|