Hem : Produkter : Bildskärmar & TV : Videodelare : Vision
Vision 1:2 VGA Distribution Amplifier - Linjedelare för video - 2 x VGA - skrivbordsmodell
Information
TillverkareVision
Artnr
TS-VGAEU
EAN
1707562000002
| Allmänt |
| Typ av enhet | Linjedelare för video - 2 portar |
| Modell | Skrivbordsmodell |
| Undertyp | VGA |
| Portar | 2 x VGA |
| Max upplösning | 1920 x 1440 @ 120 Hz |
| Max videobandbredd | 250 MHz |
| Statusindikatorer | Portstatus |
| Expansion/Anslutning |
| Gränssnitt | 2 x VGA HD-15 1 x VGA HD-15 |
| Strömtillförsel |
| Nätdel | Extern strömadapter |
| Nätspänning | AC 230 V |
| Diverse |
| Färg | Silver |
| Standarder som följs | RoHS, WEEE |
| Lokalisering | Europa |
| Dimensioner och vikt |
| Bredd | 13.5 cm |
| Djup | 9.5 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Vikt | 480 g |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
|