Hem : Produkter : Bildskärmar & TV : Bildskärmar : Philips
Philips Evnia 8000 32M2N8900P - OLED-monitor - 32" - HDR
Information
TillverkarePhilips
Artnr
32M2N8900P/00
EAN
8721038007824
| Produktbeskrivning | Philips Evnia 8000 32M2N8900P - OLED-monitor - 32" - HDR |
| Typ av enhet | OLED-monitor - 32" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2601898 |
| Energiklass | Klass F |
| KVM-omkopplare | USB |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Egenskaper | USB-hubb, KVM-växel |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 240 Hz |
| Pixelhöjd | 0.1814 mm |
| Kontrastförhållande | 1500000:1 |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 500 True Black |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 97.7% Adobe RGB, 99.5% DCI-P3, 149% sRGB, 122% NTSC |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Antireflex, 3H Hard Coating |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 71.7 cm x 31.1 cm x 57.2 cm |
| Vikt | 9.48 kg |
| Standarder som följs | Plug and Play, DDC/CI, RoHS |
|