| Produktbeskrivning | Philips 34B2U5900C - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 34" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2551072 |
| Energiklass | Klass E |
| KVM-omkopplare | USB |
| Böjd skärm | Ja |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Egenskaper | KVM-växel, USB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb, 2,5 Gigabit Ethernet nätverksadapter, USB PD 140 Watt |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 21:9 |
| Ursprunglig upplösning | WUHD 5120 x 2160 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.15534 mm |
| Ljusstyrka | 450 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 400 |
| Responstid | 2 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bit) |
| Färgskala | 111% NTSC, 122% sRGB, 95% DCI-P3, 83% Adobe RGB |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Inbyggt Ethernet | Ja |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Träkol, silver (ställ) |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 80.7 cm x 28.1 cm x 57.5 cm |
| Vikt | 10.68 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | High Bit Rate 3 (HBR3), DDC/CI, Plug and Play, kvicksilverfri, PVC-free, BFR-fri, RoHS, TUV-GS, TUV Ergo, CB, EAC, EAEU RoHS, KC, CEL, CCC, CECP, KCC, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
|