Hem : Produkter : Bläck, toner & förbrukningsvaror : Laserskrivare - Övriga tillbehör : HP
HP - (110 V) - fixeringsenhetssats - för P/N: 49K96AV#ABS, 49K96AV#B19
Information
TillverkareHP
Artnr
527G0A
EAN
0196188797297
| Allmänt |
| Emballagets bredd | 49.8 cm |
| Emballagets djup | 19.8 cm |
| Emballagets höjd | 28.4 cm |
| Emballagets vikt | 3 kg |
| Som kan konsumeras |
| Typ av förbrukningsartikel | Fixeringsenhetssats (110 V) |
| Utskriftsteknik | Laser |
| Avkastning | Upp till 225000 sidor |
| Kompatibilitetsinformation |
| Kompatibel med | P/N: 49K96AV#ABS, 49K96AV#B19 |
|